Rami Slagdop 1/2 x 46 ref. DO2012-0-046
Delen:
Artikelcode (SKU): 119002 SKU leverancier: DO2012-0-046
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119002
EAN 8717981182190
SKU leverancier DO2012-0-046
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 65 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 60 MM
Afmeting (L2) 30 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 46
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 46 MM