Artikelcode (SKU): 440372 SKU leverancier: DO0014-1-013
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440372
EAN 8717981134113
SKU leverancier DO0014-1-013
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/4" INCH
Afmeting D1 18,8 MM
Afmeting (D2) 13 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 9 MM
Extra omschrijving 3 1/4" vierkant
Extra omschrijving 4 1/4" vierkant - 6-kant diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/4" x 13 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 13 MM