Rami Slagdop 1/4 x 13 ref. DO0014-0-013
Delen:
Artikelcode (SKU): 440353 SKU leverancier: DO0014-0-013
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440353
EAN 8717981117499
SKU leverancier DO0014-0-013
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/4" INCH
Afmeting D1 18,8 MM
Afmeting (D2) 13 MM
Afmeting (L) 23 MM
Afmeting (L2) 8 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1/4" vierkant
Extra omschrijving 4 1/4" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/4" x 13
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 13 MM