Rami Slagdop 1/4 x 14 ref. DO0014-0-014
Delen:
Artikelcode (SKU): 440354 SKU leverancier: DO0014-0-014
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440354
EAN 8717981086474
SKU leverancier DO0014-0-014
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/4" INCH
Afmeting D1 20,0 MM
Afmeting (D2) 13 MM
Afmeting (L) 23 MM
Afmeting (L2) 8 MM
Extra omschrijving 3 1/4" vierkant
Extra omschrijving 4 1/4" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/4" x 14
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 14 MM