Artikelcode (SKU): 440624 SKU leverancier: DO3034-1-013
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440624
EAN 8717981007653
SKU leverancier DO3034-1-013
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 25 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 13 MM
Extra omschrijving 3 3/4" vierkant
Extra omschrijving 4 3/4" vierkant - 6-kant diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 13 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 13 MM