Rami Slagdop 3/4 x 13 ref. DO3034-0-013
Delen:
Artikelcode (SKU): 119013 SKU leverancier: DO3034-0-013
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119013
EAN 8717981011483
SKU leverancier DO3034-0-013
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 25 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 9 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 3/4" vierkant
Extra omschrijving 4 3/4" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 13
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 13 MM