Rami Slagdop 3/4 x 14 ref. DO3034-0-014
Delen:
Artikelcode (SKU): 119014 SKU leverancier: DO3034-0-014
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119014
EAN 8717981157907
SKU leverancier DO3034-0-014
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 25 MM
Tekening A
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 11 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 14
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 14 MM