Rami Slagdop 3/4 x 15 ref. DO3034-0-015
Delen:
Artikelcode (SKU): 440573 SKU leverancier: DO3034-0-015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440573
EAN 8717981078325
SKU leverancier DO3034-0-015
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 26 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 11 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 15
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 15 MM