Artikelcode (SKU): 160461 SKU leverancier: DO3034-1-017
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160461
EAN 8717981078288
SKU leverancier DO3034-1-017
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 31 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 17 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 17 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 17 MM