Rami Slagdop 3/4 x 17 ref. DO3034-0-017
Delen:
Artikelcode (SKU): 160457 SKU leverancier: DO3034-0-017
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160457
EAN 8717981143931
SKU leverancier DO3034-0-017
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 31 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 12 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 17
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 17 MM