Rami Slagdop 3/4 x 18 ref. DO3034-0-018
Delen:
Artikelcode (SKU): 440575 SKU leverancier: DO3034-0-018
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440575
EAN 8717981080663
SKU leverancier DO3034-0-018
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 32 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 13 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 18
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 18 MM