Artikelcode (SKU): 160462 SKU leverancier: DO3034-1-019
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160462
EAN 8717981157952
SKU leverancier DO3034-1-019
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 33 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 19 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 19 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 19 MM