Rami Slagdop 3/4 x 19 ref. DO3034-0-019
Delen:
Artikelcode (SKU): 160458 SKU leverancier: DO3034-0-019
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160458
EAN 8717981090105
SKU leverancier DO3034-0-019
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 33 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 13 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 19
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 19 MM