Artikelcode (SKU): 160463 SKU leverancier: DO3034-1-021
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160463
EAN 8717981044887
SKU leverancier DO3034-1-021
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 35 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 21 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 21 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 21 MM