Rami Slagdop 3/4 x 21 ref. DO3034-0-021
Delen:
Artikelcode (SKU): 160459 SKU leverancier: DO3034-0-021
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160459
EAN 8717981051489
SKU leverancier DO3034-0-021
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 35 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 15 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 21
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 21 MM