Artikelcode (SKU): 440630 SKU leverancier: DO3034-1-023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440630
EAN 8717981006922
SKU leverancier DO3034-1-023
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 38 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 23 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 23 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 23 MM