Artikelcode (SKU): 119024 SKU leverancier: DO3034-1-024
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119024
EAN 8717981070282
SKU leverancier DO3034-1-024
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 39,5 MM
Tekening A
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 24 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 24 MM