Rami Slagdop 3/4 x 24 ref. DO3034-0-024
Delen:
Artikelcode (SKU): 119015 SKU leverancier: DO3034-0-024
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119015
EAN 8717981025305
SKU leverancier DO3034-0-024
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 40 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 16 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 24
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 24 MM