Artikelcode (SKU): 160464 SKU leverancier: DO3034-1-027
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160464
EAN 8717981027286
SKU leverancier DO3034-1-027
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 43 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 27 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 27 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 27 MM