Rami Slagdop 3/4 x 27 ref. DO3034-0-027
Delen:
Artikelcode (SKU): 119016 SKU leverancier: DO3034-0-027
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119016
EAN 8717981099818
SKU leverancier DO3034-0-027
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 43 MM
Tekening A
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 54 MM
Afmeting (L2) 19 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 27
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 27 MM