Artikelcode (SKU): 119025 SKU leverancier: DO3034-1-030
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119025
EAN 8717981084920
SKU leverancier DO3034-1-030
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 47 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 30 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 30 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 30 MM