Rami Slagdop 3/4 x 30 ref. DO3034-0-030
Delen:
Artikelcode (SKU): 119017 SKU leverancier: DO3034-0-030
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119017
EAN 8717981052776
SKU leverancier DO3034-0-030
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 47 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 54 MM
Afmeting (L2) 21 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 30
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 30 MM