Artikelcode (SKU): 119026 SKU leverancier: DO3034-1-032
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119026
EAN 8717981057207
SKU leverancier DO3034-1-032
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 49 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 32 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 32 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 32 MM