Rami Slagdop 3/4 x 32 ref. DO3034-0-032
Delen:
Artikelcode (SKU): 119018 SKU leverancier: DO3034-0-032
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119018
EAN 8717981049981
SKU leverancier DO3034-0-032
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 49 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 56 MM
Afmeting (L2) 22 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 32
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 32 MM