Artikelcode (SKU): 160465 SKU leverancier: DO3034-1-033
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160465
EAN 8717981105915
SKU leverancier DO3034-1-033
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 51 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 33 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 33 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 33 MM