Rami Slagdop 3/4 x 33 ref. DO3034-0-033
Delen:
Artikelcode (SKU): 160460 SKU leverancier: DO3034-0-033
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160460
EAN 8717981082773
SKU leverancier DO3034-0-033
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 51 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 56 MM
Afmeting (L2) 22 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 33
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 33 MM