Artikelcode (SKU): 119027 SKU leverancier: DO3034-1-036
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119027
EAN 8717981025510
SKU leverancier DO3034-1-036
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 54 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 36 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 36 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 36 MM