Rami Slagdop 3/4 x 36 ref. DO3034-0-036
Delen:
Artikelcode (SKU): 119019 SKU leverancier: DO3034-0-036
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119019
EAN 8717981149841
SKU leverancier DO3034-0-036
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 54 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 56 MM
Afmeting (L2) 25 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 36
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 36 MM