Artikelcode (SKU): 440635 SKU leverancier: DO3034-1-038
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440635
EAN 8717981155316
SKU leverancier DO3034-1-038
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 57 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 38 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 38 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 38 MM