Artikelcode (SKU): 119028 SKU leverancier: DO3034-1-041
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119028
EAN 8717981112456
SKU leverancier DO3034-1-041
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 60 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 38 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 41 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 41 MM