Rami Slagdop 3/4 x 41 ref. DO3034-0-041
Delen:
Artikelcode (SKU): 119020 SKU leverancier: DO3034-0-041
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119020
EAN 8717981066513
SKU leverancier DO3034-0-041
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 60 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 58 MM
Afmeting (L2) 27 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 41
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 41 MM