Artikelcode (SKU): 119030 SKU leverancier: DO3034-1-046
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119030
EAN 8717981035694
SKU leverancier DO3034-1-046
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 67 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 38 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 46 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 46 MM