Rami Slagdop 3/4 x 46 ref. DO3034-0-046
Delen:
Artikelcode (SKU): 119021 SKU leverancier: DO3034-0-046
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119021
EAN 8717981078554
SKU leverancier DO3034-0-046
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 67 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 63 MM
Afmeting (L2) 30 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 46
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 46 MM