Artikelcode (SKU): 440641 SKU leverancier: DO3034-1-048
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440641
EAN 8717981006205
SKU leverancier DO3034-1-048
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 69 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 38 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/4" x 48 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 48 MM