Artikelcode (SKU): 440413 SKU leverancier: DO1038-1-015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440413
EAN 8717981116621
SKU leverancier DO1038-1-015
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/8" INCH
Afmeting D1 22 MM
Afmeting (D2) 22 MM
Afmeting (L) 65 MM
Afmeting (L2) 25 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 3/8" vierkant
Extra omschrijving 4 3/8" vierkant - 6-kant diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 3/8" x 15 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 15 MM