Artikelcode (SKU): 160499 SKU leverancier: DO7100-0-200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160499
EAN 8717981061402
SKU leverancier DO7100-0-200
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1" INCH
Afmeting (D2) 54 MM
Afmeting (L) 200 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Adapters
Extra omschrijving 3 Verlengstuk met pen-gat
Extra omschrijving 5 Verlengstuk 1" x 200