Moker 1000g 1262H.100
Delen:
Artikelcode (SKU): 114121 SKU leverancier: 1262H.100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 114121
EAN 3148517724570
SKU leverancier 1262H.100
Merk FACOM
Lengte 245,0 MM
Gewicht 1,0 KG
Lengte L1 100,0 MM
Handvat 210.mhb22 TPI
LENGTE 2 40,0 MM