Kruistafel / boorklem MWTech BAVALR100 -
Delen:
Artikelcode (SKU): 121949 SKU leverancier: 803006100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 121949
EAN 5414919979084
SKU leverancier 803006100
Merk VYNCKIER
Bekbreedte 100 MM
Bekhoogte 46 MM
Klemwijdte 102 MM
Koers X/Y 120 / 120 MM