Kruistafel / boorklem MWTech BAVALR125 -
Delen:
Artikelcode (SKU): 296098 SKU leverancier: 803006125
Specificaties
Artikelcode (SKU) 296098
EAN 5414919979091
SKU leverancier 803006125
Merk VYNCKIER
Bekbreedte 125 MM
Bekhoogte 50 MM
Klemwijdte 125 MM
Koers X/Y 150 / 150 MM