Artikelcode (SKU): 559541 SKU leverancier: 111Z-1.11/16
Specificaties
Artikelcode (SKU) 559541
EAN 7314150135615
SKU leverancier 111Z-1.11/16
Merk BAHCO
Gewicht 1160 G
Afmeting 1 11/16 in
BETMS laser markering 1.11/16 "
Certificaten ISO 691 / ISO 7738 / ISO 3318 / ISO 1711-1 / DIN 3113
Lengte sleutel 460 MM
Dikte ring 1 21,6 MM
Dikte ring 2 16 MM
Breedte ring 1 61 MM
Breedte ring 2 84 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Ringsteeksleutel, 15° afgebogen, lengte 460 mm, 1.11/16" terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: