Steeksleutel geisoleerd 10 mm 46.10AVSE
Delen:
Artikelcode (SKU): 184393 SKU leverancier: 46.10AVSE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 184393
EAN 3148511054956
SKU leverancier 46.10AVSE
Merk FACOM
Lengte 105,0 MM
Gewicht 40,0 G
A 10,0 MM
Dikte 9,0 MM
HOOFD BREEDTE B 25,0 MM
Normen Nf iso 4229, nf en 60900, iso 4229, en 60900, din 3114, din en 60900
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Steeksleutel geisoleerd 10 mm 46.10AVSE terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: