Gebogen inbussleutels geisoleerd 10 mm 83.10AVSE
Delen:
Artikelcode (SKU): 184830 SKU leverancier: 83.10AVSE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 184830
EAN 3148511246719
SKU leverancier 83.10AVSE
Merk FACOM
Lengte 125,0 MM
Gewicht 150,0 G
Lengte L1 85,0 MM
Diameter 10,0 MM
LENGTE 2 12,0 MM
Normen Nf iso 2936, nf en 60900, iso 2936, en 60900, din iso 2936, din en 60900
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Gebogen inbussleutels geisoleerd 10 mm 83.10AVSE terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: