Ventielsleutel 30x200mm vonkvrij VH30.200SR
Delen:
Artikelcode (SKU): 186569 SKU leverancier: VH30.200SR
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186569
EAN 3148518707275
SKU leverancier VH30.200SR
Merk FACOM
Lengte 200,0 MM
Gewicht 280,0 G
A 30,0 MM
Lengte L1 100,0 MM
Diameter 13,0 MM
HOOGTE H 44,0 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Ventielsleutel 30x200mm vonkvrij VH30.200SR terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: