Artikelcode (SKU): 121216 SKU leverancier: DIGI420A
Specificaties
Artikelcode (SKU) 121216
EAN 8718309811013
SKU leverancier DIGI420A
Merk VSA
Gewicht 0,2 KG
Hoogte 158 MM
Breedte 35 MM
Diepte 75 MM
Voeding 1,5v, 3x aaa batterij V
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Digi-Tool Digitale Multimeter 420A ref. terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: