| Artikelcode (SKU) | 179703 |
| EAN | 4021563704064 |
| SKU leverancier | 081.255A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 566 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 400 mm x 66 mm x 30 mm |
| Exactheid van de elektronische meting | ± 0,1° bij 0° … 1°, ± 0,1° bij 89° … 90°, ± 0,2° bij 1° … 89° |
| Exactheid van de libellen | ±0,5 mm/m |
| Artikelcode (SKU) | 179703 |
| EAN | 4021563704064 |
| SKU leverancier | 081.255A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 566 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 400 mm x 66 mm x 30 mm |
| Exactheid van de elektronische meting | ± 0,1° bij 0° … 1°, ± 0,1° bij 89° … 90°, ± 0,2° bij 1° … 89° |
| Exactheid van de libellen | ±0,5 mm/m |
| Lasergolflengte | 515 nm |
| Laserklasse | 2 / < 1 mw (en 60825-1:2014/a11:2021 / en 50689:2021) |
| Opslagvoorwaarden | -10°c … 60°c, luftfeuchtigkeit max. 85% rh |
| Stroomvoorziening | 2 x 1,5v lr03 (aaa) |
| Weergavenauwkeurigheid | 1 decimaalcijfer |
| Werkomstandigheden | 0°c … 40°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh, nicht kondensierend, arbeitshöhe max. 2000 m über nn (normalnull) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw