| Artikelcode (SKU) | 172043 |
| EAN | 4021563691036 |
| SKU leverancier | 080.936A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 100 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 27 mm x 110 mm x 43 mm |
| Eenheden | M, ft, inch, _' _'' |
| Geheugen | 10 geheugenplaatsen |
| Artikelcode (SKU) | 172043 |
| EAN | 4021563691036 |
| SKU leverancier | 080.936A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 100 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 27 mm x 110 mm x 43 mm |
| Eenheden | M, ft, inch, _' _'' |
| Geheugen | 10 geheugenplaatsen |
| Lasergolflengte | 650 nm |
| Laserklasse | 2 / < 1 mw (en 60825-1:2014/a11:2021 / en 50689:2021) |
| Meetbereik (binnen)** | 0,1 m - 25 m |
| Nauwkeurigheid (karakteristiek)* | ± 2 mm |
| Stroomvoorziening | 2 x 1,5v lr03 (aaa) |
| Werkomstandigheden | -10°c … 40°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh, nicht kondensierend, arbeitshöhe max. 2000 m über nn (normalnull) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw