| Artikelcode (SKU) | 172046 |
| EAN | 4021563703661 |
| SKU leverancier | 080.980A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 210 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 58 mm x 135 mm x 30 mm |
| Eenheden | M, ft, _' _'', inch |
| Geheugen | 50 geheugenplaatsen |
| Artikelcode (SKU) | 172046 |
| EAN | 4021563703661 |
| SKU leverancier | 080.980A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 210 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 58 mm x 135 mm x 30 mm |
| Eenheden | M, ft, _' _'', inch |
| Geheugen | 50 geheugenplaatsen |
| Lasergolflengte | 635 nm |
| Laserklasse | 2 / < 1 mw (en 60825-1:2014/a11:2021 / en 50689:2021) |
| Meetbereik (binnen)** | 0,05 m - 80 m |
| Meetbereik hoekmeting | ± 90° |
| Nauwkeurigheid (karakteristiek)* | ± 2 mm |
| Stroomvoorziening | 3 x 1,2v hr03 (aaa) nimh |
| Werkomstandigheden | 0°c … 40°c, luftfeuchtigkeit max. 20 … 85% rh, nicht kondensierend, arbeitshöhe max. 2000 m über nn (normalnull) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw