| Artikelcode (SKU) | 814436 |
| EAN | 4021563664948 |
| SKU leverancier | 080.51 |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 875 g G |
| Materiaal | Aluminium |
| Max. hoogte | 2,4 m CM |
| Afmetingen (B x H x D) | 95 mm x 1315 mm x 50 mm |
| Artikelcode (SKU) | 814436 |
| EAN | 4021563664948 |
| SKU leverancier | 080.51 |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 875 g G |
| Materiaal | Aluminium |
| Max. hoogte | 2,4 m CM |
| Afmetingen (B x H x D) | 95 mm x 1315 mm x 50 mm |
| Opslagvoorwaarden | -20°c … 70°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh |
| Werkomstandigheden | -10°c … 50°c, luftfeuchtigkeit max. 85% rh, nicht kondensierend |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw