| Artikelcode (SKU) | 172042 |
| EAN | 4021563703722 |
| SKU leverancier | 080.838A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 140 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 27 mm x 122 mm x 50 mm |
| Eenheden | M, inch, ft |
| Geheugen | 50 geheugenplaatsen |
| Artikelcode (SKU) | 172042 |
| EAN | 4021563703722 |
| SKU leverancier | 080.838A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 140 g (inkl. batterien) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 27 mm x 122 mm x 50 mm |
| Eenheden | M, inch, ft |
| Geheugen | 50 geheugenplaatsen |
| Lasergolflengte | 515 nm |
| Laserklasse | 2 / < 1 mw (en 60825-1:2014/a11:2021 / en 50689:2021) |
| Meetbereik (binnen)** | 0,05 m - 50 m |
| Meetbereik hoekmeting | ± 90° |
| Nauwkeurigheid (karakteristiek)* | ± 2 mm |
| Nauwkeurigheid hoekmeting | 0,1° |
| Stroomvoorziening | 2 x 1,5v lr6 (aa) |
| Werkomstandigheden | -10°c … 40°c, luftfeuchtigkeit max. 20 … 85% rh, nicht kondensierend, arbeitshöhe max. 2000 m über nn (normalnull) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw