| Artikelcode (SKU) | 172045 |
| EAN | 4021563703630 |
| SKU leverancier | 080.966A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 230 g (inkl. batterie) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 80 mm x 186 mm x 40 mm |
| Gebruiksduur | Ca. 3 uur uren |
| Meetbereik AC | 110 … 230v, 50 … 60 hz |
| Artikelcode (SKU) | 172045 |
| EAN | 4021563703630 |
| SKU leverancier | 080.966A |
| Merk | LASERLINER |
| Gewicht | 230 g (inkl. batterie) G |
| Afmetingen (B x H x D) | 80 mm x 186 mm x 40 mm |
| Gebruiksduur | Ca. 3 uur uren |
| Meetbereik AC | 110 … 230v, 50 … 60 hz |
| Meetdiepte | Balkdetectie hout / metaal (stud-scan): tot 4 cm diepte, gerichte lokalisatie van stroomleidingen – spanningvoerend (ac-scan): tot 4 cm diepte, gerichte metaallokalisatie ferro-scan / non-ferro-scan (metal-scan): tot 10 cm / tot 5 cm diepte, lokalisatie v |
| Opslagvoorwaarden | -20°c … 70°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh |
| Stroomvoorziening | 1 x 9v 6lr61 (9v-blok) |
| Werkomstandigheden | 0°c … 40°c, luftfeuchtigkeit max. 80% rh, nicht kondensierend, arbeitshöhe max. 2000 m über nn (normalnull) |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw